Dolga leta sem se boril sam. Potem pa sem izvedel za center in vse se je začelo obračati na bolje. Govorim o ambulantnem zdravljenju alkoholizma pri strokovnjakih, ki res znajo pomagati. Veste, alkoholizem je bolezen, ne slabost. In kar je najpomembneje - ni treba v bolnišnico. Sam sem preveril celoten postopek in vse uradne informacije so na voljo na tej povezavi: odvisnost od alkohol <a href=
http://www.zdravljenjealkoholizma.com>odvisnost od alkohol</a>. Zdaj sem že pol leta trezen in ponosen nase.
Če nekdo v vaši okolici ne ve, kam se obrniti - resnično priporočam. Vse se da, če hočeš.