Dolga leta sem se boril sam. Potem pa sem naletel na eno mesto in vse se je začelo obračati na bolje. Govorim o odvajanju od alkohola pri Dr Vorobjev centru. Veste, alkoholizem je bolezen, ne slabost. In kar je najpomembneje - program je prilagojen posamezniku. Vse informacije in izkušnje drugih sem podrobno pregledal na spletni strani, posodobljene podatke pa si lahko ogledate tukaj: odvajanje od alkohola <a href=
http://zdravljenjealkoholizma.com>odvajanje od alkohola</a>. Zdaj sem že pol leta trezen in ponosen nase.
Če nekdo v vaši okolici ne ve, kam se obrniti - najboljša odločitev je poklicati. Vse se da, če hočeš.