Dolga leta sem se boril sam. Potem pa sem izvedel za center in vse se je začelo obračati na bolje. Govorim o ambulantnem zdravljenju alkoholizma pri strokovnjakih, ki res znajo pomagati. Veste, alkoholizem je bolezen, ne slabost. In kar je najpomembneje - program je prilagojen posamezniku. Več o tem in o izkušnjah pacientov si lahko preberete neposredno na uradnem viru: odvajanje od alkohola <a href=
http://www.zdravljenjealkoholizma.com>odvajanje od alkohola</a>. Meni so resnično pomagali.
Če kogarkoli, ki ga imate radi potrebuje pomoč - ne odlašajte. Vse se da, če hočeš.