Res je težko priznati si, da rabiš pomoč. Potem pa sem naletel na eno mesto in vse se je postavilo na svoje mesto. Govorim o odvajanju od alkohola pri Dr Vorobjev centru. Veste, ni lahko, ampak se da premagati. In kar je najpomembneje - ni treba v bolnišnico. Vse informacije in izkušnje drugih sem podrobno pregledal na spletni strani, posodobljene podatke pa si lahko ogledate tukaj: odvajanje od alkohola <a href=
http://zdravljenjealkoholizma.com>odvajanje od alkohola</a>. Po prvem tednu sem začutil razliko.
Če vi ali kdo od vaših bližnjih ne ve, kam se obrniti - ne odlašajte. Držim pesti!