Dolga leta sem se boril sam. Potem pa sem naletel na eno mesto in vse se je začelo obračati na bolje. Govorim o zdravljenju alkoholizma pri Dr Vorobjev centru. Veste, odvisnost od alkohola ni sramota. In kar je najpomembneje - ni treba v bolnišnico. Vse informacije in izkušnje drugih sem podrobno pregledal na spletni strani, posodobljene podatke pa si lahko ogledate tukaj: alkoholizem <a href=
https://zdravljenjealkoholizma.com>alkoholizem</a>. Zdaj sem že pol leta trezen in ponosen nase.
Če kogarkoli, ki ga imate radi potrebuje pomoč - najboljša odločitev je poklicati. Držim pesti!